• مجموعه تجاری، اداری آرتمیس پروژه ­ای ملی با مساحتی حدود ۳ هکتار و زیربنایی ۳۶۵ هزار متر مربعی واقع در ساحل شمالی دریاچه چیتگر که تداعی کننده یک کشتی عظیم و با شکوه می­باشد. پیش روی شما ۶ برج مجزا با طراحی فوق العاده قرار گرفته و طبقات تجاری طوری طراحی شدند که به صورت یکپارچه به یکدیگر متصل شده اند تا جریان گردش بازدیدکنندگان به راحتی در تمامی فضاهای تجاری به صورت پیوسته امکان پذیر باشد و تمامی فضاهای تجاری از رونق بسیار خوبی برخودار باشند.
  • موقعیت منحصر به فرد اقتصادی و دسترسی ساده از اتوبان ­های همت،حکیم، تهران کرج، آزادگان و محور چهارباغ و چشم انداز دلنشین دریاچه و فضای ۶۰۰ متری بیرونی این مجموعه، امکان مناسبی را فراهم میکند تا بازدیدکنندگان ساعات زیادی سرگرم تفریحات مجموعه باشند. همچنین، مجموعه آرتمیس، تنها پروژه دارای ساحل شنی با امکانات بی نظیر می باشد که جاذبه گردشگری بسیار مهمی برای منطقه محسوب می شود. وجود بزرگترین بام سبز ایران هم یکی دیگر از دلایلی است که باعث می شود، مجموعه آرتمیس را انتخاب کنند. رستوران ها و کافی شاپ، چشم انداز دلنشین دریاچه و همچنین امکان عکاسی و ثبت لحظات به یاد ماندنی همان چیزی است که بام سبز آرتمیس را به وجه تمایزی مهم در میان دیگر مراکز تجاری تبدیل می کند.

فضای تجاری آرتمیس | لذت ثروتمند شدن

  • پروژه آرتمیس با طراحی ۴ طبقه تجاری به بزرگی ۴۵ هزار متر مربع و طول ۶۰۰ متر به عنوان طولانی ترین پروژه ایران با امکاناتی مثل فود کورت، رستوران، کافی شاپ، هایپر استار،سینما، تالار پذیرایی و تنوع کالا در پراکندگی برندهای روز می باشد.
  • وجود پردیس‌های سینمایی مدرن، سالن‌های همایش و شهربازی و رستوران های VIP در بالاترین طبقات و سرو انواع غذاهای ایرانی و بین‌المللی با چشم‌انداز دریاچه خلیج فارس و جنگل چیتگر در بزرگترین بام سبز ایران، لحظاتی شاد و به یادماندنی برای مراجعه‌کنندگان ایجاد می‌کند. برگزاری نشست‌ها، سمینارها و جشنواره‌های مختلف در سالن‌های مدرن همایش و سینما در سطح بین‌المللی از امکانات مهم مجموعه آرتمیس می‌باشد که باعث افزایش قابل توجه مراجعه‌کنندگان در کل مجموعه می‌شود.
طراحی طبقه بالای برج های آرتمیس

برج های اداری آرتمیس | لذت کار در فضایی مدرن

۶ برج اداری ۲۵ تا ۳۲ طبقه که با تحقیقات گسترده بازار و ظرفیت اقتصادی منطقه، مجهز به معماری مدرن و فضای لوکس با متراژهای متنوع ساخته شده است. فضای اداری این برج ها به شکلی است که میتوانید آن را متناسب با کار و سلیقه تان، طراحی و بخش بندی کنید.تمامی امکانات خاص معماری و فنی برج های اداری در کنار چشم انداز بی نظیر محل کارتان به دریاچه، آرتمیس را تبدیل به یکی از خاص ترین پروژه ای اداری تهران کرده است. تمام این برج ها مجهز به سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش، روشنایی و همچنین سیستم ایمنی پیشرفته هستند که نتیجه همه این ویژگی ها و امکانات می شود حال خوب و آسایش شما در محل کارتان.

امکانات رفاهی، فرهنگی و ورزشی آرتمیس | لذت خرید و تفریح

آرتمیس، مجموعه ای چند منظوره با تجربه همزمان خرید و لذت تفریح با امکاناتی چون سینما، شهربازی، مرکز همایش های بین المللی، هایپرمارکت، مجموعه های ورزشی، فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و امکانات VIP از آن چیزهایی است که قرار است حالتان را حسابی خوب کند که آرتمیس را به فضایی سرشار از لحظات خوشایند و به یادماندنی برای بازدیدکنندگان و خانواده ها تبدیل می کند.

آرتمیس فضاهای ورزشی متنوعی متناسب با نیاز همه اقشار جامعه و به خصوص جوانان،توسط متخصصان و طراحان خود تدارک دیده است. سونا، جکوزی، استخر و سالن­های پیشرفته بدنسازی از جمله این امکانات به شمار می­روند.

سالن های همایش استاندارد و سینماهای مدرن در آرتمیس زمینه ای برای رسیدن به تعامل و تبادل اندیشه در جامعه و گامی مثبت در جهت رشد و تعالی فرهنگ ایرانی محسوب می گردد. برگزاری نشست ها، سمینارها و جشنواره های مختلف در سطح بین الملل از قابلیت های سالن های مدرن همایش در پروژه اداری، تجاری آرتمیس می باشد.

بام سبز آرتمیس | بام سبزی با شکوه به مساحت ۱٫۵ هکتار در آرتمیس

بام سبز برج های آرتمیس، با دارا بودن رستوران ها و کافی شاپ های متعدد و نیز چشم انداز منحصر بفرد و رویایی رو به دریاچه، خاطراتی فراموش نشدنی را برای بازدید کنندگان فراهم می آورد. هم چنین وجود فضایی خاص برای عکاسی از محیط وسیع و فوق العاده زیبای روف گاردن، آرتمیس را به کانونی برای جذب جمعیت تبدیل می نماید.

ساحل شنی آرتمیس | تنها پروژه تجاری اداری دارای ساحل شنی

پروژه آرتمیس به واسطه دارا بودن ۶۰۰ متر طول در حاشیه دریاچه، دارای امکانات و برنامه های رفاهی مختلف می باشد. یکی از این امکانات خاص و منحصر به فرد، ساحل شنی است که به عنوان جاذبه توریستی و گردشگری، مراجعه کنندگان زیادی را به سمت خود می کشاند. می توان گفت تنها پروژه تجاری اداری که به صورت مستقیم و با فاصله بسیار کم دارای ساحل شنی است، این پروژه می باشد. این ویژگی سبب می شود تا آرتمیس تبدیل به یک آدرس و نشانه شهری گشته و برای همیشه در ذهن ها باقی بماند.

واحدهای غذایی آرتمیس | رستوران ها، کافی شاپ ها و فودکورت های متعدد در آرتمیس

یکی از مهم ترین کاربری هایی که در مراکز تجاری باعث جذب مخاطب می گردد، وجود فودکورت، رستوران و کافی شاپ است. حضور این امکانات در مراکز تجاری، آن ها را تبدیل به یک مجموعه کامل می نماید به نحوی که پاسخگوی نیازهای مراجعان خواهند بود. بنابر نظرسنجی های صورت گرفته توسط انجمن جهانی مراکز خرید، بهتر است ۱۶ تا ۲۰ درصد فضای تجاری به واحدهای غذایی اختصاص یابد. هم چنین این انجمن اظهار داشته ۴۷ درصد بازدیدکنندگان با وجود واحدهای غذایی، زمان بیشتری در مراکز تجاری صرف می کنند که این امر، سبب رونق بیشتر این مراکز می گردد.

حقیقت دیگر اینکه ۳۰ درصد مردم فقط با هدف استفاده از واحدهای غذایی، وارد یک مرکز تجاری می شوند. برج های آرتمیس با دارا بودن واحد های رستورانی متعدد با برندهای ایرانی و بین المللی، می تواند به عنوان یک کانون برای جذب جمعیت محسوب شده و این جمعیت را به سایر کاربری ها نیز گسیل نماید.

پیوستگی برج های آرتمیس | اتصال پیوسته برج های آرتمیس به هم توسط پل

گردش بی وقفه و پیوسته بازدیدکنندگان در برج های آرتمیس سبب توزیع پاخور مجموعه در تمام واحد های تجاری و رفاهی می گردد. این مزیت باعث حرکت و بازدید متناسب مراجعان از تمام طبقات و برج ها شده و چگالی جمعیت در تمام بخش ها یکسان خواهد بود. اتصال برج ها به یکدیگر در نهایت منجر به رونق مجموعه در تمام قسمت ها و زمینه ها شده و سودآوری همه واحد ها و طبقات تضمین خواهد گشت.