درباره آرتمیس

معرفی پروژه آرتمیس

 • پروژه بین المللی تجاری، اداری آرتمیس با مساحتی حدود ۳ هکتار و زیربنایی ۳۶۵ هزار متر مربعی واقع در ساحل شمالی دریاچه چیتگر با تداعی یک کشتی عظیم و با شکوه، در حال احداث می باشد. پیش روی شما ۶ برج مجزا با طراحی فوق العاده قرار گرفته که هرکدامشان شامل طبقاتی مختص امور تجاری است. طبقات تجاری به شکلی یکپارچه به یکدیگر متصل شده اند تا جریان گردش بازدیدکنندگان به راحتی در تمامی فضاهای تجاری به صورت پیوسته امکان پذیر باشد، که این خود مزیت بزرگی از طراحی معماری آرتمیس با نگاه بهره برداری می باشد. علاوه بر این امکان ویژه، پارکینگ هوشمندی با ظرفیت ۵۰۰۰ خودرو در ۷ طبقه طراحی شده تا با امکان مکانیزه کردن مراحل ورود، خروج و پرداخت به راحتی و با کمترین زمان صورت پذیرد.

 

 • پروژه آرتمیس با طراحی ۴ طبقه تجاری به بزرگی ۴۵۰۰۰ متر مربع با امکاناتی مثل هایپر مارکت، سینما، انواع فودکورت، رستوران، کافی شاپ، تالار پذیرایی و تنوع کالا در پراکندگی برندهای روز می باشد تا بازدیدکنندگان ساعات زیادی سرگرم تفریحات مجموعه باشند. وجود بزرگترین بام سبز ایران هم یکی دیگر از دلایلی است که باعث می شود، مجموعه آرتمیس را انتخاب کنند. رستوران ها و کافی شاپ، چشم انداز دلنشین دریاچه و همچنین امکان عکاسی و ثبت لحظات به یاد ماندنی همان چیزی است که بام سبز آرتمیس را به وجه تمایزی مهم در میان دیگر مراکز تجاری تبدیل می کند.

امکانات متنوع و مزیت های منحصر بفرد آرتمیس :

 • بزرگترین بام سبز ایران به وسعت یک و نیم هکتار با کاربری رستوران و کافی ­شاپ با چشم انداز دلنشین دریاچه خلیج فارس
 • عظیم ترین قطب گردشگری تهران؛ تردد بیش از ۸۰۰ هزار نفر در ماه در اطراف دریاچه
 • موقعیت منحصر بفرد با دسترسی ساده از طریق اتوبان های همت، حکیم، تهران کرج، آزادگان و محور چهارباغ
 • پارکینگ هوشمند با گنجایش ۵۰۰۰ واحد خودرو با بهره‌گیری از سیستم‌های مکانیزه
 • تنها پروژه دارای ساحل شنی مجاور دریاچه
 • طولانی ترین پروژه خاورمیانه با طول ۶۰۰ متر
 • امکان استفاده از هلی پد و پیش‌بینی تاکسی هوایی و خدمات VIP
 • هایپراستار، پردیس سینما، سالن‌های همایش، شهربازی و رستوران‌های VIP
 • سالن‌های پیشرفته بدنسازی، استخر، سونا و جکوزی با طراحی مدرن
 • بهره گیری از آرامش و طراوت جنگل چیتگر

واحدهای اداری

۶ برج اداری ۲۵ تا ۳۲ طبقه با تحقیقات گسترده بازار و ظرفیت اقتصادی منطقه، مجهز به معماری مدرن و فضای لوکس با متراژهای متنوع و چشم انداز بی نظیر طراحی و ساخته شده است. فضای اداری این برج ها به شکلی است که می توانید آن را متناسب با کار و سلیقه تان، طراحی و بخش بندی کنید. برج های اداری مجهز به سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش، روشنایی و همچنین سیستم ایمنی پیشرفته هستند که نتیجه همه این ویژگی ها و امکانات می شود حال خوب و آسایش شما در محل کارتان، تا شما دغدغه ای جز بیزنس خود نداشته باشید.

اهداف طرح

“تجارت توام با تفریح” شاید بهترین راه برای تعریف هدفی است که این طرح به دنبال دارد. علاوه بر همه آن امکاناتی که برای تجارت و راه ­اندازی کسب و کار در این مجموعه وجود دارد، در نظرگرفتن ویژگی ­های تفریحی این منطقه باعث شده تا آرتمیس به رسالت و هدف اصلی خود برسد.

در آرتمیس تمام تلاش بر این است که در کنار معماری فوق العاده طرح، شرایطی را مهیا کنیم تا تمامی اعضای یک خانواده با مراجعه به مجموعه ای چند منظوره ای علاوه بر مواجه شدن با طیف وسیعی از تنوع کالا در پراکندگی برند های روز، از امکانات تفریحی،فرهنگی و ورزشی مجموعه استفاده کنند و بتوانند یک روز کامل را در یک مجموعه استاندارد بگذرانند.

احداث این پروژه در قلب منطقه ۲۲ به عنوان بزرگترین قطب گردشگری تهران که با زیر ساخت های اصولی شهرسازی در حال توسعه می باشد، اولین گام مهم آرتمیس در راستای رسالت خود می باشد.

موقعیت جغرافیایی

پروژه فاخر آرتمیس واقع در منطقه ۲۲، در بهترین موقعیت حاشیه دریاچه چیتگر که در بافت جدیدی از شهر با طراحی اصولی شهرسازی به عنوان قطب گردشگری تهران قرار دارد. شرایط ویژه زیست محیطی، اقتصادی، تفریحی و قرار داشتن در محور چهار باغ، درکنار دسترسی ساده از مهمترین مزیت های یک پروژه برای سرمایه گذاران و نیز مراجعه کنندگان آن می باشد.دسترسی به آرتمیس راحت از آنچه که فکر می کنید، از اتوبان­ های حکیم، همت، تهران-کرج گرفته تا آزادگان و محور چهارباغ !

اطلاعات آرتمیس

بزرگ ترین پروژه تجاری و اداری دریاچه چیتگر با چشم اندازی منحصر به فرد به بزرگ ترین دریاچه مصنوعی کشور به مساحت ۳۰هزار با زیر بنای ۳۶۵ هزار متر مربع که تصویر یک کشتی بزرگ و باشکوه را در ذهن تداعی میکند، در حال احداث می باشد.

۰
مساحت
۰
زیربنا
۰
تعداد واحد های اداری
۰
تعداد واحد های تجاری
اعضای هیئت مدیره

آقای حسین کاظم پور

مدیر عامل

آقای سید مهدی طالبیان

رییس هیئت مدیره

آقای علی مهدی پور

عضو هیئت مدیره

آقای محمدرضا ابراهیمی ورکیانی

عضو هیئت مدیره

آقای مرتضی آقا حسن کاشانی

عضو هیئت مدیره

بازرسین

آقای سید مصطفی سید بتولی

بازرس

آقای غلام رضا اسلام زاده

بازرس

آقای شهرام سوری باباکمالی

بازرس